SCRAP

Skup elektroniki Warszawa

Skup Elektroniki w Warszawie – Odbierz Gotówkę za Twój Stary Sprzęt!

Skupujemy złom w tym elektronikę z terenów Warszawy i okolic! Jeśli masz nieużywane lub zepsute urządzenia elektroniczne, niepotrzebne komputery, telewizory, telefony komórkowe czy inne elektroniczne gadżety, to jesteśmy gotowi je odebrać od Ciebie i wypłacić za nie gotówkę!

Dlaczego warto skorzystać z naszego skupu?

  1. Dobra oferta cenowa – Oferujemy atrakcyjne ceny za Twoją elektronikę. Nasz profesjonalny zespół oceni wartość Twojego sprzętu i zapewni Ci sprawiedliwą wycenę.
  2. Wygodne i szybkie transakcje – Nasze procedury są proste i efektywne. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, umówimy się na dogodny dla Ciebie termin odbioru. Po dokonaniu wyceny, wypłacimy Ci gotówkę od razu.
  3. Ochrona środowiska – Elektronika zawiera wiele cennych surowców, które można odzyskać. Dzięki naszemu skupowi, przyczyniasz się do recyklingu i ochrony środowiska.

Jak skorzystać z naszych usług?

  1. Skontaktuj się z nami – Możesz zadzwonić pod numer telefonu 510 035 726
  2. lub wysłać e-mail na adres kontakt@scrapzlom.pl. Jesteśmy również dostępni pod adresem scrap.biuro@wp.pl. Nasz przyjazny personel odpowie na Twoje pytania i umówi się na odbiór.
  3. Umów się na odbiór – Po skontaktowaniu się z nami, umówimy się na dogodny dla Ciebie termin odbioru Twojej elektroniki. Nasz zespół przyjedzie do Ciebie i odbierze sprzęt.
  4. Wycena i płatność – Nasz ekspert dokona wyceny Twojej elektroniki na miejscu. Po zaakceptowaniu wyceny, otrzymasz gotówkę od razu. Prosta i uczciwa transakcja!

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00 Soboty: 8:00 – 12:00

Skup elektroniki w Warszawie, znajdującego się przy ulicy Jutrzenki 117 B, 02-231 Warszawa. Jesteśmy gotowi przyjąć Twój nieużywany sprzęt elektroniczny i zapłacić Ci gotówką. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć proces sprzedaży i pozbyć się niepotrzebnych urządzeń elektronicznych w sposób wygodny, ekologiczny